Platby

Plaťte prosím na tento  účet

Číslo účtu: 2201025844 / 2010

IBAN: CZ53 2010 0000 0022 0102 5844
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

do poznámky  napište prosím název hry a jméno postavy

(Někteří máte možná uložený starý účet v RB nebo Monetě, tak  pokud si všimnete, přesměrujte  si nás na tenhle  ve Fiu, už budeme na všechny hry  používat jen ten.)

Bude-li vám hru platit zaměstnavatel, umíme fakturovat a umíme vám vystavit certifikát o absolvování akreditovaného kurzu DVPP.

Pokud uplatňujete některou ze zmíněných slev, opravte si prosím po načtení QR kódu celkovou částku k platbě, implicitně se načítá plná cena.

Do zprávy pro příjemce napište jméno postavy a pokud ho ještě nevíte, tak vaše jméno.

Seznam hlavních postav najdete pod odkazem POSTAVY.

Neskriptované (vedlejší) role budou z princiu role nešlechtické, bude to služebnictvo nebo zbrojní panstva, kdy součástí jejich hry bude péče o svého pána / paní (což předpokládá mimojiné i ochotu uklízet nádobí a mýt ho!).
Jelikož se na hře bude podávat v mírné míře alkohol, je hra přístupná pouze pro hráče nad 18 let. Děkujeme za pochopení.

 účty

Zkušební verze zdarma

projekty

SSL

Úložný prostor

domény

Sub-domény

HLAVNÍ POSTAVA

4.900, -

SLEVY:
STUDENT 300,-
VLASTNÍ KOSTÝM 500,-
CROSSGRADE 400,-
CP kredit 500,-
HRÁČ 1. běhu Akkonu jednorázová sleva 500,- na jednu hru

SKRIPTOVANÁ POSTAVA

KOSTÝM, ZBRANĚ
součástí kostýmu nejsou boty

ŠLECHTICKÉ ROLE

JÍDLO A NEALKO (VODA, ČAJ)
OD ČTVRTKA VEČEŘE DO NEDĚLE SNÍDANĚ
(dobové recepty)

HRA PÁTEK 8:00 až SOBOTA 19:00

spaní na hradě, vytápěná místnost +
mirelonové podložky 

58 postav

HLAVNÍ KRÁTKÁ  POSTAVA

3.900, -

SLEVY:
VLASTNÍ KOSTÝM 500,-
CROSSGRADE 400,-
CP kredit 500,-
HRÁČ 1. běhu Akkonu jednorázová sleva 500,- na jednu hru

SKRIPTOVANÁ  POSTAVA

KOSTÝM, ZBRANĚ
součástí kostýmu nejsou boty

ŠLECHTICKÉ ROLE

JÍDLO A NEALKO (VODA, ČAJ)
OD ČTVRTKA VEČEŘE DO NEDĚLE SNÍDANĚ
(dobové recepty)

HRA PÁTEK 19:00 až SOBOTA 19:00

spaní na hradě, vytápěná místnost +
mirelonové podložky 

8 postav

VEDLEJŠÍ POSTAVA

2.900, -

SLEVY:
STUDENT 300,-
VLASTNÍ KOSTÝM 400,-
CP kredit 500,-

ČÁSTEČNĚ SKRIPTOVANÁ POSTAVA,
SLOUŽÍCÍ, KOMORNÉ, ZBROJNÍ HLAVNÍCH POSTAV

KOSTÝM, ZBRANĚ
součástí kostýmu nejsou boty

NEŠLECHTICKÁ POSTAVA

JÍDLO A NEALKO (VODA, ČAJ)
OD ČTVRTKA VEČEŘE DO NEDĚLE SNÍDANĚ
(dobové recepty)

HRA PÁTEK 8:00 až SOBOTA 19:00

spaní na hradě, vytápěná místnost +
mirelonové podložky 

max 10 postav

CIZÍ POSTAVA

0


RŮZNÉ POMOCNÉ POSTAVY

KOSTÝM, ZBRANĚ
součástí kostýmu nejsou boty

RŮZNÉ EPIZODNÍ POSTAVY
podle potřeby hry a organizátorů

JÍDLO, PIVO, VÍNO, SVAŘÁK, NEALKO
OD ČTVRTKA VEČEŘE DO NEDĚLE SNÍDANĚ
(dobové recepty)

ČTVRTEK 15:00-NEDĚLE 12:00

spaní na hradě, vytápěná místnost +
mirelonové podložky 

15 míst

Dárkový poukaz na hru

Hraní můžete i darovat. Objednejte nejlépe tak, že nám napíšete Mail nebo FB zprávu (https://www.facebook.com/CestyCasem), ve které napíšete jméno obdarovaného a adresu, kam máme poukaz poslat, my vám napíšeme platební údaje. Po zaplacení dostanete vytištěný poukaz + pomětní „zlatou“ (ve skutečnosti jde o opravdu pozlacenou ocel) minci jako bonus. Obdarovaný si pak může vybrat jednu z našich her podle vlastní volby (instrukce dostane vytištěné spolu s poukazem).

dárkový poukaz na hru

Jak se liší kategorie hlavní vedlejší postava?

Hru jsme se snažili napsat tak, že každá postava je ze svého pohledu hlavní postavou svého příběhu. Neplatí tu, že by někdo dělal „křoví“. Herní materiály skriptovaných a neskriptovaných postav se na první pohled moc neliší. Rozdíl je v tom, že hlavní postavy mají v průběhu hry řadu interakcí, kterým občas pomáháme přes cizí postavy a po očku sledujeme, jestli si ve hře užijí všechno, co jsme jim vymysleli. Neskriptované nebo „vedlejší“ postavy se o to musí postarat samy.

Hlavní postava je role, kterou máme připravenou, skriptovanou a když to řekneme hodně zjednodušeně, postaráme se jí o zábavu. Tedy o dostatek akcí, promyšlené vztahy s jinými postavami a tak dál.

Seznam hlavních postav najdete pod odkazem POSTAVY.

Vedlejší postava je primárně pro ty, kdo máte pocit, že byste nedokázali zaplatit plnou cenu. Vedlejší postava neznamená, že to bude méně zábavy, že si hru neužije. Ale hra bude trochu jiná.Vedlejší postavy hrají roli služebnictva a suity svých šlechtických pánů. Je proto ideální být už předem domluvený, ke kterému šlechtickému domu se chcete přidat. Jsou tu zbrojní, služebné, komorníci, pážata, komorné a další příslušníci suity. Na Krvavých časech se nejspíš moc nedostanou k žádné vysoké politice – dělají support svým pánům a kromě interakce s nimi se herně pohybují nejvíc na své sociální úrovni. Takže mají část herního obsahu připravenou od nás,ta může být i po dohodě  s hráčem předem upravena a v řadě směrech ušita jemu na míru tak aby náhodou nekolidovala se hrou některé jiné postavy. Pak mají část hry, která vyplyne v průběhu podle toho, jak je zaúkoluje jejich panstvo. A část hry si v rámci sociální úrovně své postavy vytvoří sami v průběhu hry.

Seznam vedlejších postav nikde nenajdete. Vymýšlíme si je podle okolností běh od běhu.

Cizí postava pro ty, kteří se v larpu vůbec neorientují, je hráč, který si během hry zahraje i několik různých rolí, podle toho, jak organizátoři potřebují. Je to pomocník organizátorů, pomáhá postavám zažít příběh, občas zprostředkovává kontakt s okolním světem, nosí zprávy, vyřizuje vzkazy atd. – pomáhá posuovat hru dopředu. Cizí postava si hru může užít také, ale je to jiný druh hraní než hlavní nebo vedlejší postavy.

„Krátká“ postava

Do hry jsme zařadili několik „krátkých“ postav. Patří mezi „hlavní postavy“, jen jsou ve hře kratší dobu.

Jsou řešením pro hráče, kteří si chtějí zahrát, ale z nejčastěji pracovních důvodů si nemohou dovolit formát, kdy v pátek ráno začínáme se semináři. Hráči „krátké“ postavy mohou přijet v pátek odpoledne, do večera absolvují semináře a večer je herolt uvádí do hry. Jsou to postavy, které i herně přijíždějí na sněm se zpožděním, je to součást jejich skriptu – a tedy je nutné s tím počítat už při obsazování postav. Zahrají si trochu kratší dobu, ale jejich hra nebude méně zajímavá. A samozřejmě zaplatí za hru trochu méně. Těchto postav ve hře není moc, opravdu několik, a budeme rádi, když o ně budou mít zájem skutečně právě ti hráči, pro které by standardní formát hry nebyl schůdný.

Co je Crossgrade?

Pokud jste hráli nějakou naši hru a jdete s zahrát jinou. Na každu hru můžete uplatnit právě jednou crossgrade.

Co je CP kredit?

Je to forma odměny pro naše CP. Pokud jste doteď někdy cépkovali na našich hrách (a nepadla na vás coby náhradníka skutečná role), máte nabitý kredit na jednu hru, kam byste chtěli jet jako hráč.

Bonus pro hráče 1. běhu Akkonu

Všichni hráči prvního běhu Akkonu si mohou vybrat jedorázový bonus 500,- ve formě slevy na jeden běh jedné další další libovolné hry

 

Možnosti stornování

Přihlášku je vždy možné srornovat, ale s blížícím se termínem hry roste stornopoplatek. Pokud na poslední chvíli zjistíte, že nemůžete jet, buď za sebe najděte náhradníka, nebo ho najdeme my. Pokud hráč stornuje svou účast, jeho roli samozřejmě obsadíme, ale čím blíž termínu hry to bude, budeme hru muset nabízet levněji. Proto si vyhrazujeme

  • storno poplatek měsíc před hrou (a později) je 50% ceny
  • storno poplatek posledních 14 dnů před hrou je 100% ceny

/* Ceny jsou pro jednotlivé hráče z nekomerční sféry.

Máte-li dotazy nebo s něčím váháte, napište nám! >>

Přihláška